EVDE BÖCEK VAR NE YAPMALIYIM?

EVDE BÖCEK VAR NE YAPMALIYIM?

EVDE BÖCEK VAR NE YAPMALIYIM?

Evlerin hemen hemen her köşesi böcekler için vazgeçilmez alanlardır. Çünkü ev besin ihtiyacını giderebileceği alandır. Diğer bir taraftan da sıcak ve nem bakımından da oldukça yüksek mekânlarıdır. Özellikle karıncalar evde böcek türlerinin başında yer alır. Sıcak bunaltıcı yaz aylarında hemen hemen her evde yer alan karıncalar kadınların tam bir baş belasıdır. Diğer bir tarafta da hamam böcekleri ve kalorifer böcekleri de evleri tam bir kendi mekânları gibi kullanmak son derece hoşlarına gitmektedir. Daha bunun gibi sayısız evlerde dolaşan böcek türleri yer almaktadır. Bunların bazıları insan sağlığına ciddi zararları varken bazılarının ise sadece ısırma sonucunda kaşıntı ve kızarıklık oluşmasına neden olmaktadır. Evde böcek var diye telaşa düşen ve ne yapacağını bilmeyen her birey bu tarz böcekler ile apar topar bireysel ve geleneksel mücadele çabası içine girmekte ve her çabası da başarısızlıkla sonuçlanmaktadır.

Peki, evde böcek var ne yapmalıyım dediğiniz an tek cevap ilaçlama yaptırmak olacaktır. Çünkü ilaçlama firmaların zararlı, zararsız, küçük, büyük hangi tür olursa olsun her tür haşere ile tek başına mücadele edebilmelidir. Bu amaç için de kurulmuş sayısız ilaçlama firmaları sizlere yardımcı olabilmek için her daim iş başında beklemektedir. Ev ilaçlaması diğer alanlara göre daha fazla hassas davranılması ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü ev ortamı bireylerin aile fertleri ile vakit geçirdiği yaşam alanlarından biridir. Bu sebepten dolayı yapılan ilaçlamadan bireyin en ufak bir şekilde etkilenmemesinde yarar vardır. Ev ilaçlama işleminde kullanılacak her türlü ilacın kalitesi önemlidir. Diğer bir taraftan da insan sağlığına zarar vermemesi için mutlaka bu alanlarda kullanılacak ilaçların sağlık bakanlığından onaylı olması büyük önem taşımaktadır.  İlaçlama yaptırarak her türlü problemlerden en kısa sürede kurtulmanız mümkündür. Diğer bir taraftan da ilaçlama firmalarına yaptıracağınız her türlü işlem bireysel yapılacak her türlü işleme ve ilaçlamaya göre daha ekonomiktir. Yani yaptıracağınız ilaçlama işlemi cebinize hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Günümüzde ilaçlama işlemini yapabilecek çok sayıda firma vardır ve bu firmalar da sürekli olarak kendilerini geliştirmek ve yenilemek için teknolojiyi birebir yakından takip etmektedir. Öte taraftan da çalışanlar ilaçlama konusunda oldukça yetenekli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Bizler Eda ilaçlama olarak her türlü haşere problemine karşı firma olarak tek başımıza mücadele ederek üstün başarılar sergilemekte ve adımızı herkese duyurmayı başarmaktayız. Şirketimiz 7/24 hizmet eden sayısı oldukça az olan kurumlar içinde yer almaktan her zaman gurur duymaktadır. Bizler resmi bir firmayız ve bunu sizlere kanıtlayabilecek her türlü belgeye sahibiz. İlaçlama servisimiz açık alanlarda ya da kapalı alanlarda yer alan en ufak bir böceği bile kolayca yok edebiliriz.

Etiketler: