EVDE FARE OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR?

EVDE FARE OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR?

EVDE FARE OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR?

Fare insanlık hayatının en baş belası olan haşere türlerinin başında yer alır. Yapısı gereği oldukça küçük olan bu haşereler hemen hemen her delikten rahatlıkla geçebilirler. Yani kısacası en pis olan lağımlardan ve borulardan kolayca geçebilecek yapıya sahiptirler. Bu sebepten dolayı bünyesinde her pisliği barındırabilmekte ve bunları da insan vücuduna kolayca yayabilmektedirler. İnsan vücuduna hızla yayılan bu mikroplar baş edilmesi zor olan hastalıklara yol açabilir ve hatta bazı insanları ölüme bile götürebilir. Fareler bulundukları alanda oldukça hızlı bir şekilde yayılan türlerdir ve yapısı gereği oldukça zekilerdir. Bireylerin bütün bu sebeplerden dolay tek başına yakalanabilmesi neredeyse imkânsızdır. Bunun yanında çok hızlı koşarlar. Farelerin birçok çeşidi vardır. Tarla faresi bahçede yer alan meyve ve sebzelere zarar verir. Lağım faresi en ürkütücü olanıdır. Büyüklüğü diğerlerine göre daha iridir ve saldırgan olmalarından ötürü daha tehlikelidir.

Evde fare sorunu insanlar için büyük tehlikedir. Aslında fareler bulundukları alanlardan belli zamanlarda yani yiyecek arayışlarında ortaya çıkarlar. Bu sebepten dolayı evde fare olduğu dikkatli takip edilmediği sürece anlamak biraz zaman alabilir. Peki, ama evde fare olduğu nasıl anlaşılır. Evde fare olduğunda öncelikle kemirgen olan diş yapısı ile eşyalara zarar vermesi ile anlaşılır. Sonrasında ise bu eşyaları kemirmesi sonucunda ortaya çıkan ses ve gürültüden anlaşılabilir. Yaşadığınız hangi alan olursa olsun böyle bir problemden şüpheleniyorsanız mutlaka işin uzmanından yardım almanızda yarar vardır. İşin uzmanı olan ekip evde bir farenin yer alıp almadığını kolayca çözebilir. Siz evde fare olduğunu nasıl anlarız diye düşünürken onlar olay çözüp nasıl bir ilaçlama yöntemi kullanacağının analizini yapmaya başlamışlar bile. Fare ilaçlama fareleri yok etme konusunda oldukça iyi yöntemlerden biridir. Eve yapılacak olan bu ilaçlamanın işin uzmanı bir ekip tarafından yapılması hem daha sağlıklı olmakla birlikte kısa süre içerisinde çözüm bulmanıza yardımcı olur. Bireysel yapılacak olan her türlü ilaçlama bilinçsiz yapıldığından dolayı insana çeşitli hastalıklar yayabilmekte hem de ekonomik olarak daha fazla para harcamanıza neden olmaktadır.

Bizler Eda ilaçlama olarak sizlere sadece farelerin ilaçlama konusunda değil her türlü haşere ilaçlama işinde yardımcı olabilmek için gecemizi gündüz yaparak çalışırız. Yani 7/24 sizlere hizmet ederiz. Firmamız işinin ehli olarak ziraat teknikerleri ile çalışmaktadır. Çalışanlarımız ilaçlama konusunda büyük deneyim sahibidir ve daima müşteriye yardımcı olmak için çaba sarf eder. Yaptığımız bütün ilaçlama işlemleri her bütçeye hitap edebilecek şekilde ayarlanmış ve oldukça ekonomiktir. İstanbul ve hemen hemen her çevresi üzerinde ilaçlama işinde uzman ve kaliteli ilaçlama yapabilen tek firma olmanın daima ayrıcalığını yaşamaktayız. Bizler yaptığımız işin daima arkasında dururuz. Yani haşere problemini tamamen ortadan kaldırmadan sizi yarı yolda bırakmayız.

 

 

Etiketler: