FIRIN BÖCEĞİ

FIRIN BÖCEĞİ

FIRIN BÖCEĞİ

Ülke olarak hamur işi tüketim malzemelerine düşkünüz ve fırın kültürü en fazla gelişmiş ülkelerden birisiyiz. Ama bu tür gıdaların üretiminin yapıldığı alanlarda sıklıkla görülen haşere sorunları hem ticari prestij anlamında hem de sağlığın korunması anlamında büyük riskler doğurmaktadır. Bu sebeple de sıklıkla fırında ilaçlama yapılması gerekir. Çünkü unlu mamullerin devamlı temas halinde olduğu fırınların özellikle de belirli zamanlarda ısı kaybına uğramasının ardından haşereler için muazzam bir ortam oluştururlar. Ayrıca çevrede onlar için çok idealdir ve bu tür alanlarda sıklıkla FIRIN BÖCEĞİ ile karşılaşılır. Böylesine gıda ile iç içe olunan alanlarda görülen zararlılardan kurtulmak için  ise kişilerin hata yapma gibi bir lüksü yoktur.

Ama buna rağmen bazı dönemlerde fırın çalışanlarının kendi ilaçlama teknikleri ile bu zararlılardan kurtulma mücadelesi gözlere çarpıyor. Oysa fırın böcekleri öldürülmesi güç olan ve genellikle sadece koloninin birkaç parçasının görüldüğü böceklerdir. Böyle olunca da uzman çözümleri şart olacaktır. En doğru karar ise iyi bir fırın ilaçlama servisi desteği almaktır. İşte bu kapsamda da birçok seçenek çıkacaktır karşınıza ve size zorlu bir görev daha düşüyor. Bu görev de fırın ilaçlama şirketleri içerisinden hangisini seçeceğinize karar vermektir. Burada ilk dikkat edilecek olan konu firmanın ruhsatlı olup olmadığıdır. Ruhsatlı olan fırın ilaçlama servisi, birçok gerekliliği sağlıyor demektir. Bunlar kullanılan malzemelerin doğruluğu, ilaçların uygunluğu ve çalışanların deneyimi gibi ayrıntılardır.

Fırın böceği görüntüsü ile ticari kayıplara neden olur ama asıl sorun sağlık açısından da çok tehlikelidir. Ertelemeye ya da önemsememeye asla gelmez. İşte bu nedenle de fırında görülen böcekler ancak profesyonel ilaçlama firmaları ile yok edilirler. Çünkü bu firmalar Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği ilaçları kullanarak kişi sağlığını korurken fırın böcekleri imhası için uygun standartlarda ekipmanlar kullanırlar. Ya da bu konuda en doğru hizmeti bizlerden alabilirsiniz. Günün her saatinde garantili ilaçlama hizmeti veren işletmemiz fırın böcek ilaçlama konusunda deneyimli personeli ile sizlere mutlak memnuniyet garantisi vermektedir. Üstelik de İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında yer alan tüm ilçelerde. Eda İlaçlama sağlığınıza değer veriyor.

 

 

Etiketler: