PİRE BÖCEĞİ

PİRE BÖCEĞİ

PİRE BÖCEĞİ

Haşereler içerisinde en zararlı olanların en hızlı üreyenler olması ve en zor öldürülenler olması ne kadar da ilginç değil mi? Ama ne yazık ki öyle. Mesela pire böceği hem yayılma hızı olarak, hem yok edilmesinin güçlüğü anlamında hem de çoğalma hızları olarak en üst sıralarda yer alırlar. Direkt kan ile besleniyor olmaları sağlık riskini maksimuma çıkartır. Ayrıca kan emdikleri alanda yaptıkları tahriş doku zedelenmelerine kadar erişebilir. Özellikle de ev hayvanlarında. Üreme hızları çok yüksektir bu da neden hızla çoğaldıklarının bir nedeni. Hareket yetileri de saklanmalarına olanak verir ve hacimlerine nazaran güçlü yapıları gereği de kolay yok olmazlar. Bu da pire ile mücadelenin ne denli zor olduğunu gösteriyor. Ancak eskiden gelen alışkanlıklar nedeniyle kişilerin sokak ortalarından bile bulabildikleri ama ölüm saçan ilaçları kullanarak pirelerden kurtulabileceklerini düşünmeleri hayli ürkütücü. Oysa pire böceği sıradan ilaçlamalarla asla yok edilemez.

Bu sıradan ilaçlamanın başka bir tehlikesi daha vardır. Direkt canlıya uygulandığından o canlının da kullanılan ilaç nedeniyle olumsuz etkilenme ihtimali var. Bu durumda bir hesaplama yapalım. Ortamımızda pire sorunu var. Biz para verip ilaç alıyoruz, emek verip uyguluyoruz. Sonuç olarak da pireler duruyor , uygulama yaptığımız canlı zarar görüyor. Böyle bir alışveriş olabilir mi? Ama ne yazık ki sıklıkla oluyor. Oysa uzman bir pire ilaçlama firması desteği alınılsa bir miktar ücret ödenecek diğer sıkıntıların tamamı bertaraf olacak. Ancak anlaşacağınız firma konusunda da hassas olmalısınız. Pire böceği ilaçlama konusunda deneyimli olmayan firmaların katkısını beklemek, sizin kendi yapacağınız ilaçlamadan bekleyeceğiniz katkıdan farkı kalmaz. Firmanın ruhsatlı ve deneyimli olması şart. Ruhsatlı ifadesine özellikle Avrupa Yakası pire ilaçlama firmalarında daha fazla önem verin.

Pireden kurtulma ancak doğru ilaçlama yöntemleri ile olabilir. Bu konuda firmamız sizlere 7/24 saat destek verebilmektedir. Anadolu Yakası pire ilaçlama firması olarak tanınan işletmemiz bundan böyle İstanbul’un tüm ilçeleri ile birlikte Kocaeli’ne de destek vermektedir. Eda İlaçlama olarak pire böceği ile yapacağınız mücadelede garantili sonuçlar teklif ediyoruz. Mutlak çözümler için kesinlikle aramalısınız.

 

 

Etiketler: