PİRE YUMURTASI

PİRE YUMURTASI

PİRE YUMURTASI

Pire oldukça hızlı bir şekilde üreme kapasitesi yüksek derecede olan haşere türlerinin en başında yer alır. Pireler bulunduğu ortamda kan emerek yani besin ihtiyacını tamamladıktan sonra yumurta yapmaya çekilmektedirler. Bu haşere türü karnını kan ile doldurduktan sonra günde ortalama olarak 18 adet pire yumurtası bırakabilme kapasitesi vardır. İnsan ve hayvan bünyelerinde yer alan bu pire yumurtaları müdahale edilmediği süre içerisinde gittikçe çoğalarak içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Pirelerden kurtulmak her ne kadar basit işlemmiş gibi algılanmış olsa bile asıl sıkıntı ardında bıraktığı yumurtalardan kurtulmaktır. Pirelerin temizlenmesinden sonra yumurtalarının temizliğine başlamanız gerekir. Yumurta larvalarının yerlerini tespit edebilmek oldukça güçtür ve zaman gerektiren bir işlemdir. Bu sebepten ötürü gözle görülür bir yer aramak yerine detaylıca yapılan bir temizlik sizlere yardımcı olabilecektir. Fakat bazı durumlarda özellikle de pire üremesi hızlı alanlarda bu tek başına yeterli gelmemekle birlikte işin uzmanından yardım alınmasında yarar olacaktır.

Özellikle evcil hayvan besleyen evlerde ve hayvanların kılları üzerinde yer alan pirelerden kurtulmanın tek yolu ilaçlama olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu ilaçlamanın da kesinlikle bireysel yapılması zordur ve kendinize ve can yoldaşınız olan evcil hayvanınıza zarar verebilirsiniz. Diğer bir taraftan da zaman kaybetmekle birlikte çoğu zaman kesin sonuç alamayabilirsiniz. Pire ilaçlama insan ve hayvan vücuduna yapılacağından dolayı özenli ve dikkatli yapılmalıdır. Gelişigüzel ilaçlar kullanmak zaman zaman hastalıklara neden olabilir. Bu haşere türü gözle görülmeyecek kadar küçük olduğundan bireylerin mücadelesi her zaman sonuçsuz kalacaktır. İşinde uzman olan ilaçlama ekibi her türlü ilaçlamayı ek başına anında yapabilen olmalıdır. Bu da sadece uzman ekip ile olabilecek bir işlemdir. Hiçbir şeyden anlamayan ilaçlama konusunda da en ufak bir bilgi sahibi olmayan ekip sizlere zaman kaybından başka bir şey getirmez. Ayrıca paranızı da çöpe atmış olursunuz. Günümüzde ilaçlama işinde teknolojiyi bizzat yakından takip eden ve yaygın bir şekilde faaliyet gösteren ilaçlama firmaları gece gündüz ayırt etmeden bu işlemleri gerçekleştirebilecek güce sahiptir.

Bizler Eda ilaçlama olarak her türlü haşere problemi üzerinde dikkatli ilaçlama yaparak adımızı kurulduğumuz günden bu yana duyurmayı başardık. Şirketimiz öncelikle haşere problemi olan alanı bizzat yerinde inceleme yapmadan ve analiz etmeden ezbere ilaç kullanmamaktadır. Öncelikle problemli alanı yerinde inceleyen ekibimiz hangi ilacı kullanacağı konusunda uzun uzun düşünerek ona göre hareket eder. Bizler firma olarak amacımız öncellikle zengin ya da fakir olsun hemen hemen her halkı haşere probleminden hiç vakit kaybetmeden kurtarmaktır. Zaman kaybettirmemizdeki asıl amacımız haşerelerin hızlı yayılması ile birlikte ortaya çıkabilecek çeşitli hastalıkların önüne geçmektedir. Çalışanlarımız ilaçlama konusunda iyi eğitim almış ve kendini fazlasıyla yetiştirebilmek için teknolojiyi birebir yakından takip eden kişilerden oluşmaktadır.

 Etiketler: