SUSAMA BENZEYEN BÖCEK

SUSAMA BENZEYEN BÖCEK

SUSAMA BENZEYEN BÖCEK

Adından da anlaşıldığı üzere görünüşü tam bir susamı andırmaktadır. Dünyada en çok görülen haşere türlerinden biri olarak bilinen susam böceği tam bir iç mekana ayak uydurabilecek türlerdir.  Bu tür haşerelerin yavruları genellikle siyah olmakla birlikte yetişkin olan türleri ise esmer ya da açık kahverengidir. Susama benzeyen böcek boyları 13 mm ile 16 mm arasındadeğişkenlik göstermektedir.  Susama benzeyen  böcekler türünün kanatlar vardır ve uçma özelliğine sahiptir. Fakat uçma özelliklerini pek kullanma taraftarı olmamakla birlikte, genellikle acil durumlarda koşarak kaçmayı tercih ederler. Susama benzeyen küçük böcekler pek nadir olarak dışarıda da görülmüş olsalar bile genellikle sıcak ve nemli olan ev ortamlarında yaşam sürdürmeyi tercih ederler. Müdahale edilmezse gün geçtikçe çoğalmaktan bu türlerden kurtulmanın en etkili yolları arasında ilaçlama yaptırmak vardır. Bireysel yapılan susam böceği ilaçlama aynı diğer tür haşere ilaçlamaları gibi oldukça zararlıdır. Bilinçsiz yapılan her türlü ilaçlama bir birey için büyük tehlike oluşturmaktadır.

Günümüzde hem susam böcekleri üzerinde hem de diğer haşere türleri üzerinde her ilaçlamayı tek başına yapabilecek sayısız ilaçlama firması yer almaktadır. Bu firmalardan bazıları işinde uzman ve ilaçlama konusunda oldukça deneyime sahipken bazıları ise sadece para kazanma hırsı üzerine kurulmuştur. Bunların iyi ayırt edilmesinde yarar vardır. Çünkü iyi seçilmemiş ilaçlama firması sizleri hiçbir zaman doğru sonuca getirmeyecektir. Doğru sonuca götürmeyeceği gibi hem fazla para harcamış olursunuz, hem de daha fazla zaman kaybedersiniz. İyi ilaçlama firması adından çok sıkça söz ettirir. Bunu da yapmış olduğu kaliteli ilaçlama işlemlerine borçludur. İlaçlama firmaları bireysel yapılan ilaçlama işlemlerine göre daha hızlı sonuca götürür ve daha ekonomik olarak bilinir.Günümüzde teknoloji sürekli olarak gelişmekte ve her geçen gün de kendini yenilemektedir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran ve en yakından takip eden ilaçlama firmaları daima daha çok tercih edilen olmayı başarmıştır.

Bizler Eda ilaçlama olarak son teknolojiyi kullanırız. Şirketimiz sadece İstanbul’un belli semtine değil hemen hemen her alanına kaliteli hizmeti sunmaktadır. Firmamız çalışanları işinde uzman ve eğitimli kişilerdir. Çünkü bizler ilaçlama konusunda en ufak bir deneyimi olmayan kişiler yerine kendini yeterince kanıtlamış ve her geçen gün bilgilerine bir yenisini daha katmış insanlar ile güler yüzlü olanları tercih ederiz. Kurulduğumuz yıldan bu yana en büyük hedefimiz ekonomik rakanlar ile daha fazla halka ulaşmak ve daha fazla kesime ulaşmaktır. Firmamız ilaçlama hizmetlerini 365 günün her saatinde vermektedir ve bunu da yapabilecek güce sahiptir. Bizlere ulaşabileceğiniz çağrı merkezi hizmetlerimiz sizlere yardımcı olabilecek yeteri bilgiyi vermektedir. Bizler ilaçlama işine başladığımız tarihten bu yana resmi bir firma olarak devam etmekteyiz ve bunları sizlere kanıtlayabilecek her türlü dokümana sahibiz.

Etiketler: