KLOZETTE FARE

KLOZETTE FARE

KLOZETTE FARE

Fare haşere türleri içerinde en pis olanıdır ve oldukça zeki oldukları herkes tarafından bilinmektedir. Fareler çok iyi bir tırmanıcıdır ve hiç tahmini mümkün olamayn yerlere bile kolayca tırmanabilmektedirler. Dünyanın en tehlikeli memeli türü olarak bilinen farelerin diğer kemirgenlere göre üstün özellikleri ve yetenekleri vardır. Güçlü ön diş yapısı sayesinde her şeyi kolay bir şekilde ısırıp kemirebilmektedir. Diğer bir taraftan da keskin ve güçlü tırnakları ile uzun kuyrukları sayesinde çok iyi tırmanabilmektedir. Çok hızlı bir şekilde oradan oraya hareket edebilen bu türleri gözle takip etmek tamamen bir baş döndürücü durumdur. Hızlı ve tırmanma gibi özelliklere sahip olan bu haşereyi her şeyde  görmek mümkündür. Özellikle evde olmaz demeyin . Çünkü elastik yapısı ile en küçük borudan bile hiç zorlanmadan kolayca geçebilmektedir. Klozette fare her bireye ürkütücü ve mide bulandırıcı gelmektedir. Fakat bu karşınıza çıkma ihtimali yüksek bir durumdur. Binanın dışından çıkan farelerin klozete düşmüş olduğunu ya da lağım borularından klozete gelmiş olma ihtimali oldukça yüksektir. Klozetten çıkan fare tahmin etiiğiniz yerden geldiği için son derece mikrop taşımakta ve evlere de bu mikrobu giderek yaymaktadır. Yani insan sağlığını tehlikeye sokmaktadır. Lağım faresi iyi bir yüzücüdür ve bu sayede boruların içerisinde çok rahat bir şekilde hareket edebilmektedir. Yiyecekleri oldukları sürece fazla ortalıkta görülmeyen bu türler aç kaldıkları zaman insan insanlara saldırabilmektedir. Diğer bir taraftan da yiyecek arayışında olduğu zamanlar insanların bulundukları alanlarda gezerek bünyesindeki mikrobu insanlara da kolayca yerleştirmektedirler.

Her çeşidi mikrop saçan bu türlerle mücadele için bir ilaçlama firması ile iletişime geçilmesi şarttır. Çünkü saldırgan yapıya sahip olan bu türlerle bireysel mücadele etmek oldukça tehlikeli olmakla birlikte daha fazla zaman kaybederek çoğalmalarına sebep olursunuz. Günümüzde fare ilaçlama konusunda çok fazla deneyime sahip olan ve her geçen gün de kendini daha fazla geliştiren firmalar yaygın olarak faaliyetlerinisürdürmektedir. Üstelikte bazı ilaçlama firmaları sadece belli bir günde değil her zaman ve her saatte ilaçlama yaparak müşteriyi fazlasıyla memnun etmektedir.

Bizler Eda İlaçlama servisi olarak sadece farelerin ilaçlanması üzerinde değil her türlü haşere ilaçlama konusunda sizlere yardımcı lmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Şirketiniz çalışanları sizlere 7/24 hizmet edebilecek güce ve deneyime sahiptir. Çalışanlarımızın eğitimi bizim için önemlidir ve ilaçlama konusunda yapılacak olan her türlü eğitimde onlara destek olmak için elimizden gelenin fazlasını yaparız. Yapmış olduğumuz bütün ilaçlama işlemleri her bütçeye hitap edebilecek kadar ekonomiktir. Bizler için insan ve çevre sağlığı önemlidir ve bunun için de kullandığımız bütün ilaçların sağlık bakanlığından onaylı olmaları bizim için önemlidir. İstanbul ve çevresinde adımızı fazlasıyla duyurmamız yaptığımız kaliteli işlerdendir.


Etiketler: