EVDEKİ FARELERDEN NASIL KURTULURUM?

EVDEKİ FARELERDEN NASIL KURTULURUM?


EVDEKİ FARELERDEN NASIL KURTULURUM?

Fareler görünüşleri itibari ile küçük olması itibari ile zararsız oldukları düşünülse de bu kesinlikle yanlış düşüncedir. Fare haşere türleri arasında en tehlikeli olanıdır ve aç kaldıkları zaman da oldukça saldırgandır. Geçmiş zamanlarda insanlara ne kadar zarar verdikleri ve onları kolayca öldürdükleri duyulmuştur. Farelerin keskin ve güçlü diş yapısı ile evde yer alan her şeyi kolayca kemirebildiği gibi insanların kulaklarını ve burunlarını da kemirebilir. Fareler tarlalarda, lağımlarda, bodrumlarda, çatı aralarında ve evlerde kolayca yaşam sürdürebilirler. Evde fare büyük tehlikedir ve kurtuluşu da sanıldığı kadar kolay değildir. Evde yer alan fareler mikrop ve aşırı derecede bakteriyi beraberinde getirir. Bireylerin en büyük problemi evde fare var sıkıntısıdır. Evde görülen fareler her bireyi huylandıran bir durumdur ve acilen sağlık için mücadele edilmesi şarttır. Müdahale edilmeyen tek fare gittikçe çoğalarak baş edilmesi daha güç olan olaylarla karşı karşıya kalmanıza neden olur.

Evdeki farelerden kurtulmak için bireylerin kendi yaptıkları ve daha ekonomik olacaklarını düşündükleri çabalar hem boşadır hem de daha fazla uğraş gerektirerek zaman kaybettirir. Evdeki farelerden nasıl kurtulurum diye düşünmekten kendinizi almak ve boşuna kafanızı yormak yerine size en yakın bir ilaçlama firmasını ziyaret edin. Kaliteli ve işini son derece iyi yapan ilaçlama firmaları evdeki fareye çözüm için en etkili metot olmakla birlikte daha ekonomik oldukları da gözlerden kaçmamaktadır. Günümüzde ilaçlama firmaları sadece fare konusunda değil her türlü haşere ilaçlama konusunda kendileri yeteri şekilde yetiştirmeyi başarmıştır. Heşereler evlerde, bodrumlarda, tarlalarda kısacası her alanda çok çabuk yayılan ve insan sağlığını da etkileyen türlerdir. Her ne kadar bazılarının zararları az olsa da bazıları tedavisi zor olan hastalıklar saçabilmektedir. Küçük büyük her haşereye bireysel mücadele etmek tehlikelidir. Özellikle fare ilaçlama kesinlikle bireysel yapılmamalı ve işin uzmanından destek alınmalıdır.

Evdeki farelere çözüm olarak bilinen bizler Eda ilaçlama olarak tek bir tür üzerinde değil hemen her haşere türü üzerinde kaliteli ilaçlama yaparak adımızı fazlasıyla duyurmayı başardık. Bizlerin şirket olarak prensibi asla belli bir gün ya da belli bir saatte değil her zaman halka hizmet etmektir. Kurulduğumuz yıldan bu yana çalışanlarımızın eğitim kalitesine önem verir ve onların kendilerini daha fazla yetiştirmelerine fırsat verebilecek her türlü eğitime destek oluruz. Firmamızın yapmış olduğu bütün ilaçlamalar ekonomiktir ve fiyatları da sabittir. Yani İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun ya da gece gündüz hangi saatte ilaçlama yapmış olsanız bile yine aynı rakamı ödemiş olursunuz. Bizler resmi bir firmayız ve bunu belgeleyebilecek her türlü belgeye de sahibiz. Yapmış olduğumuz bütün ilaçlamalar ruhsatlıdır. Yani yaptığımız işin arkasında durarark sizi her türlü haşereden kurtarmadan işimizi asla yarım bırakmayız.

Etiketler: